Slide background
Slide background

ORGANİZASYON

logo_organizasyon

Yedi24 Organizasyon, bugüne kadar sektörde kazandığı tecrübesini, nitelikli insan kaynağı ve gelişmiş yönetim sistemleri ile kurumsal bir yapı içinde bütünleştirerek, yüksek kalite seviyesinde organizasyon ve etkinlik yönetimi hizmetleri sunmaktadır.

Yedi24 Organizasyon, kalite ve müşteri memnuniyetini yalnızca ulaşılacak bir hedef olarak değil, aynı zamanda sürekli gelişimin sağlandığı bir süreç olarak ele almakta ve müşterilerini bu sürecin en önemli iş ortakları olarak değerlendirmektedir.
Yedi24 Organizasyonun çalışanları yerel ve uluslararası alanlarda tecrübeye sahiptirler. Yedi24 Organizasyon faaliyet gösterdiği alanlarda ortakları ile birlikte dünya çapında başarılara imza atmaktadır. Yedi24 ismini çalışkanlığından almaktadır ve kalitesinden,etik değerlerinden taviz vermeden SONUÇ ODAKLI çalışmaktadır.
Kurumsal Farkımız • Profesyonel kadromuzla muhteva üretebilme yetkinliği • Başlangıç fikirden son noktasına tüm süreçleri yönetebilme yetkinliği • Tam anlamıyla müşteri odaklılık
Hizmetlerimiz • Organizasyon Tasarımı ve Etkinlik Yönetimi Hizmetleri • Yurtiçi ve Yurtdışı Kongre, Zirve ve Seminer Hizmetleri • Festival ve Şenlik Organizasyonları • Fuar Organizasyonları • Tanıtım ve Tasarım Hizmetleri • Teknik Hizmet Organizasyonları • Eğitim ve Konferans Organizasyonları

Yedi24 Organizasyon’un gerçekleştirdiği önemli organizasyonlar :

Mart 2019 – Allame & Eypio & Yener Çevik Konseri
Hasan Polatkan Bulvarı, Eskişehir
Mart 2019 – Tuğçe Kandemir & Bilal Sonses Konseri
Hat Boyu Caddesi, Eskişehir
Mart 2019 – Murat Boz Konseri
TCDD Açık Otoparkı, Eskişehir
Eylül 2018 – İstanbul Finans Zirvesi
Hilton Bomonti Otel, İstanbul
Eylül 2017 – İstanbul Finans Zirvesi
Hilton Bomonti Otel, İstanbul
Eylül 2016 – İstanbul Finans Zirvesi
Conrad Otel, İstanbul
Aralık 2015 – Küresel Gençlik Zirvesi
TDV Konferans Salonu, Ankara
Eylül 2015 – İstanbul Finans Zirvesi
Hilton Convention Center, İstanbul
Eylül 2014 – İstanbul Finans Zirvesi
Conrad Otel, İstanbul
Mart 2014 – AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı, Çankaya Muhtar Adayları ve İlçe Meclis Üyeleri Buluşması
Rixos Otel, Ankara
Mart 2014 – AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Proje Lansman Toplantısı
JW Marriott Otel, Ankara
Şubat 2014 – AK Parti Giresun İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Programı
Giresun 19 Eylül Kapalı Spor Salonu, Giresun
Ocak 2014 – AK Parti Ordu İlçe Belediye Başkan Adayları Tanıtım Programı
Vali Kemal Yazıcıoğlu Kapalı Spor Salonu, Ordu
Ocak 2014 – AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı ile Çankaya Muhtarlarının Buluşması
Rixos Otel, Ankara
Ocak 2014 – AK Parti Çankaya İlçe Başkanlığı İlçe Danışma ve Belediye Başkan Adayı Tanıtım Toplantısı
Rixos Otel, Ankara
Ekim 2013 – Nisan 2014 – Siyasal Danışmanlık Organizasyonları
Kasım 2013 – Atatürk’ü Anma Programı
Milli Kütüphane, Ankara
Eylül 2013 – İstanbul Finans Zirvesi
Ceylan InterContinental Hotel, İstanbul
Mayıs 2013 – Uluslararası Kadın Girişimciler Forumu
Conrad Otel, İstanbul
Eylül 2012 – İstanbul Finans Zirvesi
Ceylan InterContinental Hotel, İstanbul
Nisan 2012 – Invest in North Cyprus Forum
Acapulco Otel, KKTC
Eylül 2011 – İstanbul Finans Zirvesi
Hilton Convention Center, İstanbul
Eylül 2010 – İstanbul Finans Zirvesi
Bahçeşehir Üniversitesi, İstanbul
Temmuz 2009 – Medya İletişim Zirvesi
WOW Convention Center, İstanbul

29 Mart 2019 tarihinde, 31 Mart Mahalli ve Yerel Seçimleri Kapsamında, Eskişehir Hasan Polatkan Caddesi’nde, rap müziğin sevilen isimlerinden Allame, Eypio ve Yener Çevik’in sahne aldığı konser, Yedi24 Organizasyon tarafından gerçekleştirilmiştir. Açık havada gerçekleşen ücretsiz halk konseri aynı zamanda Eskişehir’in ilk rap müzik halk konseridir. 10.000’i aşkın Eskişehirli konsere yoğun ilgi göstermiştir.

27 Mart 2019 tarihinde, 31 Mart Mahalli ve Yerel Seçimleri Kapsamında, Eskişehir Hat Boyu Caddesi’nde, şarkılarıyla son dönem çıkış yapan Tuğçe Kandemir & Bilal Sonses konseri, Yedi24 Organizasyon tarafından gerçekleştirilmiştir. Açık havada gerçekleşen ücretsiz halk konserine Eskişehirlilerin ilgisi yoğun olmuştur.

24 Mart 2019 tarihinde, 31 Mart Mahalli ve Yerel Seçimleri Kapsamında, Eskişehir TCDD Açık Otoparkı’nda Türkiye’nin sevilen sanatçılarından Murat Boz konseri, Yedi24 Organizasyon tarafından gerçekleştirilmiştir. Kayıtlı verilere göre 30.000’i aşkın Eskişehirli açık havada ücretsiz gerçekleştirilen konsere ilgi göstermiştir.

2017 yılında Hilton İstanbul Bomonti Otel’ de 8. kez düzenlenen İstanbul Finans Zirvesi “Fin-Tek ve Risk Yönetimi” Ana Temasını işlemiştir. Zirvede 15 ülkeden 56 konuşmacı görüşlerini paylaşmış, 32 ülkeden 1057 davetli katılım göstermiştir.

2016 yılında Conrad İstanbul Bosphorus’ da 7. kez düzenlenen İstanbul Finans Zirvesi “Jeopolitik Riskler ve Finans” Ana Temasını işlemiştir. Zirvede 12 ülkeden 40 konuşmacı görüşlerini paylaşmış, 27 ülkeden 1123 davetli katılım göstermiştir.

19-20 Aralık 2015 tarihlerinde Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Başbakanlık Tanıtma Fonu’nun destekleriyle Birleşmiş Siviller Derneği tarafından gerçekleştirilen “Küresel Gençlik Zirvesi’15”in, tasarım, danışmanlık ve organizasyon işi Yedi24 Organizasyon tarafından gerçekleştirilmiştir.

2015 yılında Hilton İstanbul Convention Center’da 6. kez düzenlenen İstanbul Finans Zirvesi “Düşük Büyüme ve Düşük Faiz Ortamında Yol Almak” Ana Temasını işlemiştir. Zirvede 13 ülkeden 49 konuşmacı görüşlerini paylaşmış, 32 ülkeden binin üzerinde davetli katılım göstermiştir.

2014 yılı Ekim ayında Ankara Sanayici ve İş Adamları Derneği (ASİAD) merkez binasının açılış töreni “Yedi24 Organizasyon” tarafından gerçekleştirilmiştir.

2014 yılında Conrad Otel’de 5. kez düzenlenen İstanbul Finans Zirvesi  “Yenilikçi Finans” Ana Temasını işlemiştir. Zirvede 10 ülkeden 45 konuşmacı görüşlerini paylaşmış, 35 ülkeden binin üzerinde davetli katılım göstermiştir.

30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Çankaya Belediye Başkan Adayı Sayın Barış Aydın’ın Çankaya ile ilgili projelerini tanıttığı lansman toplantısının organizasyonu, Mart ayında, Ankara JW Marriott Otelde “Yedi24 Organizasyon” tarafından gerçekleştirilmiştir.

30 Mart 2014 yerel seçimleri sürecinde, AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Sayın Barış Aydın’ın, AK Parti İlçe Başkanlığı İlçe Danışma ve Belediye Başkan Adayı tanıtım toplantısı ile Çankaya’ya bağlı mahallelerin muhtarlarıyla buluştuğu toplantının organizasyonu, Ocak ve Mart aylarında, Ankara Rixos Otelde “Yedi24 Organizasyon” tarafından organize edilmiştir.

30 Mart 2014 yerel seçimleri kapsamında, Ak Parti Giresun Belediye Başkan Adayı Sayın Yılmaz Can ve AK Parti Ordu ilçe belediye başkan adaylarının tanıtım programı organizasyonu Ocak ayında, Giresun 19 Eylül Kapalı Spor Salonunda, AK Parti Giresun Milletvekili Sayın Nurettin Canikli’nin katılımıyla, “Yedi24 Organizasyon” tarafından gerçekleştirilmiştir.

30 Mart 2014 yerel seçimleri kapsamında, Ak Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Enver Yılmaz ve AK Parti Ordu ilçe belediye başkan adaylarının tanıtım programı organizasyonu Ocak ayında, Ordu Vali Kemal Yazıcıoğlu Kapalı Spor Salonunda “Yedi24 Organizasyon” tarafından gerçekleştirilmiştir.

T.C. Başbakanlık Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu ile Yedi24 Organizasyon arasında, Milli Kütüphane salonunda 10 Kasım Atatürk’ü Anma Töreni Tasarım, Danışmanlık ve Organizasyon işi gerçekleştirilmiştir.

İstanbul Finans Zirvesi dünya ve finans ve ekonomisine yönelik küresel stratejileri belirleyen ve çözüm arayan bir platformdur. IFS, zengin programı, kaliteli konuşmacıları ile sponsor ve katılımcılarının destekleriyle gelenekselleşme ve prestijli bir etkinlik olma yolunda hızla ilerlemektedir.

IWEF – Uluslararası Kadın Girişimciler Forumu, 2-4 Mayıs 2013 tarihlerinde İstanbul Conrad Otel’ de gerçekleştirilmiştir

Uluslararası Kadın Girişimciler Forumu, girişimcileri, profesyonelleri, işletme yöneticilerini ve hükümet yetkililerini deneyimlerini ve becerilerini paylaşabilmeleri amacıyla bir araya getirmiştir.

2012 yılında Ceylan InterContinental Otel’de 3. kez düzenlenen İstanbul Finans Zirvesi  “Hassas Bir Dünyada Finans: Riskler ve Fırsatlar” Ana Temasıyla  yola çıkmış ve dünya ekonomisinde yaşanan sorunlara global olarak yaklaşım sergilemiştir. Zirvede 27 ülkeden 61 konuşmacı görüşlerini paylaşmış, 50 den fazla ülkeden 900’ ün üzerinde davetli katılım göstermiştir.

Kuzey Kıbrıs Yatırım Forumu, 12-13 Nisan 2012 tarihlerinde Girne-Acapulco Otel, Kuzey Kıbrıs’da gerçekleştirilmiştir. İslam Kalkınma Bankası (IDB) himayesinde ve Yedi24 Organizasyon firmasının organizasyon ve teknik altyapıya yönelik danışmanlık, koordinasyon, tasarım ve uygulama hizmetleri ile gerçekleştirilmiştir.

2011 yılında Hilton Otel de 2. kez düzenlenen İstanbul Finans Zirvesi  “Küresel Toparlanmaya Doğru: Deneyimler ve Güçlükler” Ana Temasıyla  dünya ekonomiye yön veren önemli isimler ile birlikte bir kez daha İstanbul’da finansın nabzını tutmuştur.  17 ülkeden 48 konuşmacının görüşlerini paylaştığı zirveye 20’den fazla ülkeden 600’ün üzerinde davetli katılmıştır.

2010 yılında Bahçeşehir Üniversitesi’nde ilk kez düzenlenen İstanbul Finans Zirvesi  “Finans Merkezleri: Deneyim ve Aşılması Gereken Sorunlar” Ana Temasıyla  ilk kez finans ve ekonomi dünyasının liderlerini İstanbul’da bir araya getirmiştir. 18 farklı ülkeden 61 konuşmacı fikirlerini paylaşmış ve 560’dan fazla katılımcı zirveye iştirak etmiştir.

09-10 Temmuz 2009 tarihlerinde gerçekleştirilen Türkiye’nin en iddialı ve önder “flagship” organizasyonu olan İletişim Türkiye’09 Medya ve İletişim Zirvesi sektör sorunlarının çözümüne yardımcı ve taraflara yol gösterici olan, sektör ihtiyaçlarını, bizzat sektör temsilcilerinin belirlemesine olanak sağlayan, konu ile ilgili sektörel mutabakatı sağlayan ve sektörün tüm dinamiklerini bir araya getirmiş olan bir organizasyondur.

IFS

iletisim-turkiye

IWEF

IFS

Do you want massive traffic?
Dignissim enim porta aliquam nisi pellentesque. Pulvinar rhoncus magnis turpis sit odio pid pulvinar mattis integer aliquam!
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
 • Montes vutario lacus quis preambul den lacus
 • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
 • Dualo fitemus lacus quis preambul pat turtulis
* we never share your e-mail with third parties.
COMPANY NAME
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars,
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 123-45-67
Thank You. We will contact you as soon as possible.
Do you want more traffic?
Dignissim enim porta aliquam nisi pellentesque. Pulvinar rhoncus magnis turpis sit odio pid pulvinar mattis integer aliquam!
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia montes
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
 • Montes vutario lacus quis preambul den lacus
 • Leftomato denitro oculus softam lorum quis
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix digit
 • Dualo fitemus lacus quis preambul pat turtulis
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico vutario
 • Montes vutario lacus quis preambul den lacus
SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER AND START INCREASING YOUR PROFITS NOW!
* we never share your e-mail with third parties.
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
Turpis dis amet adipiscing hac montes odio ac velit? Porta, non rhoncus vut, vel, et adipiscing magna pulvinar adipiscing est adipiscing urna. Dignissim rhoncus scelerisque pulvinar?
SUBSCRIBE TO OUR NEWSLETTER
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
All rights reserved © Company Name, 2014
CONTACT US
COMPANY NAME
221, Mount Olimpus, Rheasilvia, Mars
Solar System, Milky Way Galaxy
+1 (999) 999-99-99
Thank You. We will contact you as soon as possible.
Macbook Pro
* Intel Core i7 (3.8GHz, 6MB cache)
* Retina Display (2880 x 1880 px)
* NVIDIA GeForce GT 750M (Iris)
* 802.11ac Wi-Fi and Bluetooth 4.0
* Thunderbolt 2 (up to 20Gb/s)
* Faster All-Flash Storage (X1)
* Long Lasting Battery (9 hours)
Ivan Churakov, developer
Tel.:
Fax:
E-mail:
Website:
+1 (800) 800-1234, +1 (800) 123-4567
+1 (800) 800-1234 (ext. 1234)
ivan.churakov@domain.tld
http://halfdata.com/
My CodeCanyon Portfolio
Banner Manager Pro - CodeCanyon Item for Sale
Coming Soon and Maintenance Mode - CodeCanyon Item for Sale
Code Shop - CodeCanyon Item for Sale
Keyword Tooltips - CodeCanyon Item for Sale
Subscribe & Download - CodeCanyon Item for Sale
"A placerat mauris placerat et penatibus porta aliquet sed dapibus, pulvinar urna cum aliquet arcu lectus sed tortor aliquet sed dapibus."
John Doe, Astronomer
Bubble Company Inc. © 2011-2014
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Ii8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL3NCV1BDdmR2OEJrP2F1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
ENJOY AURORA BOREALIS
SUBSCRIBE TO NEWSLETTER
INTERGALACTIC COMPANY
"Ridiculus enim cras placerat facilisis amet lorem ipsum scelerisque sagittis lorem tis!"
Jojn Doe, CEO
Tel.: +1 (800) 123-45-67, +1 (800) 123-45-68
Fax: +1 (800) 123-45-69 (any time, 24/7/365)
E-mail: info@intergalactic.company
Website: http://www.intergalactic.company
Address:
221, Mount Olimpus,
Rheasilvia region, Mars,
Solar System, Milky Way Galaxy
Do you want more traffic?
Dignissim enim porta aliquam nisi pellentesque. Pulvinar rhoncus magnis turpis sit odio pid pulvinar mattis integer aliquam!
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico
 • Montes vutario lacus quis preambul
 • Leftomato denitro oculus softam lorum
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
 • Dualo fitemus lacus quis preambul bela
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
* we never share your details with third parties.
Do you want massive traffic?
Scelerisque augue ac hac, aliquet, nascetur turpis. Augue diam phasellus odio lorem integer, aliquam aliquam sociis nisi adipiscing hacac.
 • Goblinus globalus fantumo tubus dia
 • Scelerisque cursus dignissim lopatico
 • Montes vutario lacus quis preambul
 • Leftomato denitro oculus softam lorum
 • Spiratio dodenus christmas gulleria tix
 • Dualo fitemus lacus quis preambul bela
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHA6Ly93d3cueW91dHViZS5jb20vZW1iZWQvajhsU2NITzJtTTAiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
* we never share your details with third parties.
TemaHEX